درباره ما

موسسه حامیان دانشیار  بعنوان یکی از معتبرترین مراکز تخصصی اخذ پذیرش تحصیلی و مشاوره تخصصی ویزای تحصیلی، در مدت زمان فعالیت خود توانسته تعداد کثیری از متقاضیان تحصیلات تکمیلی در بهترین دانشگاههای جهان را به اهداف خود برساند. از آنجائیکه روند اخذ پذیرش توسط اشخاص حقیقی به سختی و با صرف وقت و هزینه بسیار صورت می پذیرد، فعالیت موسسات اعزام دانشجو همانند حامیان دانشیاربه تسریع روند اخذ پذیرش و درخواست ویزا کمک شایانی می نماید.

تلاش و فعالیت مداوم این موسسه با حفظ احترام ارباب رجوع و تکریم متقاضیان بدون ارائه وعده های پوشالی ، دستیابی به یک جمع بندی منطقی از شرایط متقاضی و نوع ویزا و مقصدی که او مدنظر دارد؛ توانسته کارنامه درخشانی برای مجموعه از نظر تحقق آرمان های افراد و جلب رضایت آنان رقم بزند.

از بدو فعالیت، این مجموعه به عنوان برترین مرکز تخصصی اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کشورهای اتریش و آمریکا ، با مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری؛ همواره نگاهی برد – برد به فرایند ادامه تحصیل برای هر دو طرف دارد.

کارکنان این موسسه از میان متبحرترین و باتجربه ترین افراد در زمینه مشاوره و اقدام جهت اخذ پذیرش ویزا انتخاب شده اند و بدلیل اینکه در امور مهاجرتی زمان یکی از مهمترین کلید واژه هاست ، حضور افراد متخصص در این مجموعه باعث می شود تا تقاضا و دریافت پذیرش و ویزا توسط متقاضیان در کوتاه ترین زمان ممکن صورت پذیرد.

همچنین مجموعه تمامی تلاش خود را جهت فراهم نمودن زیرساخت های لازم و ایجاد فضای مناسب برای رضایت هر چه بیشتر متقاضیان ، بکار بسته است.

امید است که رسالت این مجموعه جهت تحقق اهداف و آرزوهای افراد علاقمند به مهاجرت و ادامه زندگی در دیگر کشورها با برنامه ریزی مستمر و مداوم و بهره مندی از نیروی انسانی مجرب و کارآزموده جامه عمل به خود بپوشاند.